Що таке NI Vision?

Що таке NI Vision?

Postby Maksim Demidenko on 18 Dec 2010, 00:38

NI Vision Development Module – інструментарій, за допомогою якого інженери, інтегратори та виробники обладнання можуть розробляти системи машинного зору, що спрощують контроль якості виробленої продукції.

До складу пакету Vision Development Module входить безліч програмних бібліотек та програмних додатків, що дозволяють організувати захоплення й обробку зображень, які фіксуються цифровими камерами. Всі компоненти оптимізовані для використання в поширених середовищах розробки програмного забезпечення, таких як NI LabVIEW, Microsoft C, Visual Basic і. NET.

У модулі Vision Development Module реалізовані нові алгоритми порівняння зразків, оптичного розпізнавання символів, що дозволяють уникнути помилок в процесі збирання та пакування продукції. Наприклад, система машинного зору дозволяє своєчасно виявити контейнер з неправильним маркуванням або дефектами і видалити його з лінії виробництва, завдяки чому виробнича організація може уникнути додаткових витрат.

Окрім сотень функцій, пов’язаних безпосередньо з реалізацією машинного зору і обробкою зображень, інженери можуть використовувати допоміжне програмне забезпечення, таке як NI Vision Assistant та NI Vision Acquisition.

NI Vision Assistant – це середовище розробки прототипів систем, здатне генерувати готовий для роботи код LabVIEW, а також програмний код LabWindows / CVI, C / C і Visual Basic.

Продукт NI Vision Acquisition являє собою набір драйверів і утиліт, що спрощують збір, відтворення та збереження зображень, зафіксованих за допомогою відеокамер, підключених через інтерфейс FireWire, а також дозволяють ефективно використовувати спеціальні плати захоплення зображення.

Спеціалісти, які хотіли б зберігати захоплені зображення, замість того щоб негайно обробляти їх, можуть придбати продукт NI Vision Acquisition окремо.

Опис NI Vision на сайті National Instruments:
http://www.ni.com/vision/
User avatar
Maksim Demidenko
junior
junior
 
Posts: 52
Joined: 07 Nov 2010, 20:11
Location: Sumy, Ukraine
LabVIEW Version: 2009
Karma: 18
I/O vision teachers freelance

Return to Vision / IMAQ

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron